TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
O sklepie

TIM S.A. jest największym dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce (według rankingu magazynu „Elektrosystemy”, nr 11/2019). Firma dysponuje centrum logistycznym o pow. 50.000 mkw. w podwrocławskich Siechnicach – jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie Środkowej. Od 2013 r. prowadzi sprzedaż online na TIM.pl.

Dzięki współpracy z dostawcą oprogramowania do e-commerce, firmą RedCart, TIM oferuje swoim Partnerom integrację bazy danych z platformą sprzedażową i własnym zapleczem logistycznym.

Dostęp do asortymentu TIM-u daje naszym Partnerom dostęp do najszerszej oferty produktów elektrotechnicznych w Polsce. Integracja umożliwia zaś bezpośrednie dotarcie do kanału B2C – sprzedaż na Allegro oraz innych platformach marketplace.

Jeśli nie jesteś jeszcze Partnerem TIM S.A., nic nie szkodzi! Proces rejestracji zajmie Ci zaledwie kilka minut, a z systemu sprzedaży B2B będziesz mógł skorzystać od razu po rejestracji! Koszt dostępu do całej bazy produktów oferowanych przez TIM przez 1. miesiąc wynosi 0 zł (w ramach PAKIETU START)!

Po rejestracji na platformie zakupowej TIM.pl jako przedsiębiorca otrzymasz atrakcyjne ceny które wraz z budowaniem swojej historii zakupów będziesz mógł jeszcze poprawić.

Sprawdź sam i już dziś zacznij rozwijać swój biznes z nami.